1. Anasayfa
  2. Bilgi Dünyası

Turknete Nasıl Ulaşırım?

Turknete Nasıl Ulaşırım?
0

İçindekiler

TurkNet’in Tarihçesi

2019 yılı itibarı ile pazar payının %2,4 olduğu açıklanan TürkNet, Türkiye’de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcıları arasında saygın bir konumdadır. İlk olarak 1996 yılında, Turk Nokta Net ismiyle faaliyetlerine başlayan TurkNet, döneminde Türkiye’nin bilişim sektöründeki birçok yeniliğe imza atmıştır. Türkçe dilindeki ilk forum ve ilk portalın sunulmasında rol oynamış ve Türkiye’de  İnternet paketi sunan ilk servis sağlayıcı unvanını kazanmış olan TurkNet, kısa sürede birçok yatırımcısının ilgisini çekmiştir.

2008 yılında günümüzde kullanılan ismi TurkNet’i marka ismi olarak kullanmaya başlayan kuruluş, aynı zamanda Türkiye’de en çok ziyaret edilen 29. web sitesi konumundaydı. Günümüzde de sunduğu yeniliklerle internet kullanıcılarının ilgisini çeken TurkNet’in, 2018 yılı sonu itibarıyla 200 binin üzerinde abone sayısına sahip olduğu açıklanmıştır.

TurkNet’e Nasıl Ulaşırım?

Günümüz teknolojisi ve bu teknolojinin doğurduğu ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğu takdirde, internet tabanlı iletişimin kısa süreliğine de olsa kopması, geri döndürülemez olumsuz sonuçlara sebebiyet vermektedir. Zaman zaman gerek altyapıdan, gerek internetin mevcut hızından, modemdeki arızalanmadan ve nasıl düzeltileceğini öğrenme niyetinden, gerekse de gelen faturadaki olası bir yanlışlıktan ötürü internet servis sağlayıcı ile iletişim kurarak şikayet ve önerileri iletmek hayati bir önem taşıyabilir. Aynı zamanda, tarife ve abonelik işlemleri ile ilgili bilgi alma ve değişikliklerde bulunma işlemleri çoğunlukla servis sağlayıcıyla doğrudan iletişim kurularak yapılır.

TurkNet ile iletişime geçmenin birçok yöntemi bulunmaktadır. İletişime geçme ihtiyacınıza ve bu ihtiyacınızın ne denli acil olduğuna göre en ideal yöntem değişiklik gösterebilmektedir.

Telefon ve faks yoluyla: TurkNet’e ulaşmak isteyen kullanıcılar, 02127034371 numaralı telefonu arayarak TurkNet Çağrı Merkezi’ne, 08502888081 numarasını tuşlayarak TurkNet Başvuru ve Satış Takip Hattı’na, 08502888080 numarası aracılığıyla da Hızlı İşlem Hattı’na sesli çağrıda bulunabilmektedirler. Faks yoluyla evrak ve dilekçe gönderimi işlemlerinde, 02122165560 numarası kullanılabilmektedir.

TurkNet web sitesini ziyaret etmek: Eğer sorununuz veya merakınız TurkNet ile interaktif bir iletişim halinde olmanızı gerektirmiyorsa, en pratik yöntem TurkNet’in web sitesini ziyaret etmektir. https://Turk.Net/ adresi aracılığıyla erişilebilen web sitesi üzerinden çeşitli kampanya bilgilerine, abonelik şart ve koşullarına, sıkça sorulan sorulara ve konumunuzda sağlanabilen altyapı bilgisine ulaşılabilmektedir.

Yüz yüze görüşme: İhtiyaç duyulması dahilinde kullanıcılar, TurkNet ile Müşteri İlişkileri Merkezi’ne giderek doğrudan iletişim kurabilmektedirler. İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Gayrettepe semtinde bulunan Astoria Alışveriş Merkezi’nde konumlanan TurkNet Müşteri İlişkileri Merkezi, iş günlerinde saat 10:00 ile 19:00 saatleri arasında kullanıcılara hizmet vermektedir.

İçerik Faydalı mıydı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir