1. Anasayfa
  2. İnternet

Farmasi Nasıl Sipariş Verilir?

Farmasi Nasıl Sipariş Verilir?
0

İçindekiler

Farmasi nedir?

Farmasi kozmetik bakım ürünleri satışı yapan bir alışveriş sitesidir. Ürünlerinin çoğu doğal ürünlerden üretilmiştir. Cildinize alerji yapma riski oldukça düşüktür. Birçok farklı cilt bakım ürünleri sunan bu kozmetik sitesinde makyaj malzemelerinden maskelere, cilt sabunlarından kapatıcı pudralara, doğal  cilt açıcılardan parfümlere kadar aradığınız her şeyi bulmanız mümkün.

Farmasiden nasıl sipariş verebilirim?

Farmasiden sipariş vermek için farmasi üyesi olup satış yapan birinden kataloğa bakıp beğendiğiniz ürünü isteyebilirsiniz. Satıcı siparişi girdikten en geç üç gün sonra ürün satıcıya gelecek ve satıcı size teslim edecektir.  Ya da internet üzerinden satış yapan firma ya da sitelerden de isteğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Bu ürünlerde gönderen firmaların kargoya verme ve kargonun teslimat durumuna göre en fazla bir hafta içerisinde elinize ulaşır.

Farmasi ürünlerini katalog fiyatından daha uygun fiyata nasıl alabilirim?

Çok sık kozmetik ürünleri satın alıyorsanız ve bu durum bütçenizi zorluyorsa çok kolay bir şekilde farmasi üyesi olabilir, ürünleri katalog fiyatından daha düşük fiyata sipariş verip sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey farmasinin kendi resmi sitesine internet üzerinden girerek üyelik formu doldurmak. Günün hangi saati bu işlemi yaparsanız yapın yetkililer anında sizleri arayıp, kişisel bilgilerinizi  teyit edip üyeliğinizi aktif hale getiriyorlar. Bu şekilde hem ihtiyacınız olan ürünlere daha uygun fiyata sahip oluyor hem de  çevrenizde bu tarz ürünleri kullanan kişiler var ise onlara da ürün satarak kendi bütçenize katkıda bulunabiliyorsunuz. Hatta bu durumu kendiniz için iyi bir ticarete çevirmek isterseniz daha uygun fiyatlara toplu ürün alabilir, katalog fiyatından uyguna çevrenizdeki işletmelere verip para kazanabilirsiniz. Bunun dışında alışveriş sitelerine üye olup yine ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Farmasiyi bir iş imkanı olarak görürseniz eğer size çok iyi kazançlar sağlayabilir. Özellikle sorumlulukları olan kişilerin, ev hanımları gibi düzenli olarak işe gidip para kazanma imkanı olmayan kişiler için farmasi ürünü satışı yapmak maddi açıdan kişilere destek sağlamaktadır. Ya da öğrenci olup harçlığımı çıkarayım diye düşünüyorsanız çevrenizdekilere kataloglardan ürün satarak kazanç elde edebilir, harçlığınızı çıkartabilirsiniz.

İçerik Faydalı mıydı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir