1. Anasayfa
  2. Tanıtımlar

Yurt Dışı Fransa Kargo

Yurt Dışı Fransa Kargo
0

İçindekiler

Fransa’ya göndermek istediğiniz tüm eşyalarınızı Sultanahmet Kargo ile güvenli bir şekilde nakledebilirsiniz. Sorunsuz teslimat garantisi veriyoruz. Ticari amaçlı Fransa kargo da dahil olmak üzere ihtiyacınız olan nakliyat yöntemlerini kurumsal bir zeminde sağlamaktayız. Üretici firmaların Fransa şubelerine gönderecekleri ürünleri zamanında teslim olacak biçimde nakletmekteyiz. Gümrükle ilgili prosedürlere uyuyoruz.

Yurt Dışı Taşımacılık Yolları

 Hizmetlerimizi sunarken, denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılık yöntemlerini kullanıyoruz. Fransa için teslimat adresi belirlendikten sonra taşımacılık şekline göre rota belirlenecektir. Denizyolu taşımacılığı zorunlu olan durumlarda zamanlama konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Havayolu taşımacılığı genellikle en hızlı teslimat yöntemidir. Ekonomik açıdan farklar oluşabilmektedir.

Kurumsal Numune Taşımacılığı

Dilerseniz numune taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanabilir ve mikro ihracat hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Yasal doküman gönderimi süreçlerimiz güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Numune gönderimi firmalar açısından en önemli konulardan biri olduğundan bize güvenebilirsiniz.

Bir firma ürünlerinin tanıtımını yaparken satış öncesi yurt dışı numune gönderimini sağlar. Bu en etkili reklam aracını parsiyel taşımacılığa çevirebilirsiniz. Firmamızla uzun vadeli anlaşmalar yaparak ekstra avantajlı yurt dışı nakil işlemini sağlarsınız. Sultanahmet Kargo Fransa kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir