TürkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TürkNet müşteri hizmetlerine direk bağlanma özellikle servis kullanıcılar için çok önemli. Bilindiği gibi Türkiye’de internet servis sağlayıcısı olarak hizmet veren bir firma. Büyük bir Telekomünikasyon şirketi olarak biliniyor. 1995 yılından beri hizmet veriyor. Cem Çelebiler tarafından kurulmuş bulunuyor. Günümüzde Sabancı Holding bünyesine katılan firma, ilk Türkçe Forum ve portal sitesi kurmayı başarmış bir firma olarak biliniyor. Arkadaşını getir indirimi kap gibi çok cazip tekliflerle başarılı bir alt yapı ile hizmet veriyor. Adil kullanım kotasını tamamen kaldırmış bulunan ve başarısı ile de adından sıkça söz ettiren firma, müşteri hizmetleri ile de sizlerin yanınızda olmaya devam ediyor. 7/24 saat hizmet veren firmanın müşteri hizmetleri servisine ulaşmak bazen zor olabiliyor. Ancak bu konuda sizlere yardımcı olduğunu genel anlamda söyleyebiliriz.

TürkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin Ne Yapılmalı?

TürkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
TürkNet müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda öncelikli olarak 0850 288 80 80 telefon numarasını bilmeniz gerekiyor. Eğer kurumsal bir abone iseniz, bu durumda 0850 288 70 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini istiyorsanız direkt olarak 2 tuşuna basmanız canlı desteğe yönlendirmenizi sağlıyor. Burada müşteri hizmetleri, sizinle konuşarak işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Örneğin özgür İletişim paketinden taahhütsüz faydalanmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken normal müşteri hizmetlerini aramak oluyor. Herhangi bir cihazın numarasından arama gerçekleştirebiliyorsunuz. İllaki orada kayıtlı olan sistem ihtiyacımız yok. Ayrıca şu anda en fazla çalışan sistemlerden biri de Twitter sistemi. Twitter’da TurkNet destek hesabı sürekli olarak aktif. Buradan da istediğiniz sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

TürkNet Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın Avantajları

TürkNet müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda özellikle insanlar birbiriyle konuşarak problemlerini çözmek istediği için bu yolları tercih etmektedir. Bilindiği gibi aslında destek servislerinde mesajlar atılabilir veya az önce de dediğimiz gibi Twitter üzerinden de yazılabilir. Ancak insanların sıkıntılarını birebir bir insana anlatmak isteyebilirler. Hızlı bir şekilde çözüm olması açısından bunun önemli olduğunu düşünen birçok insan da bulunmaktadır. Kullanıcı bu anlamda müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefon numarasını arayabilir. Zaten genel anlamda TurkNet çok büyük bir sıkıntı oluşturmaz. Direkt olarak ikiye bastığınızda müşteri hizmetlerine bağlamaktadır. Bu anlamda da direkt olarak müşteri hizmetleri adına telefon numarasını arayabilir ve müşteri hizmetleri robot sistemi konuşmaya başladığında direkt olarak telesekreterdeyken 2 tuşuna basabilirsiniz.

Muhammed Korkmaz

26 yaşında, Üniversite Öğrencisi, Web Portal Yöneticisi

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.