1. Anasayfa
  2. Tanıtımlar

Saç Örgü Modelleri İle Farkını Ortaya Koy

Saç Örgü Modelleri İle Farkını Ortaya Koy
0

İçindekiler

Saçlar son yıllarda oldukça fazla değişime uğrayan, moda dünyasının en çok yön değiştirdiği bir tasarım çeşididir. Ancak buna kesinlikle saç örgüsünün bitmeyen modası hiç bir zaman dahil olamadı. Saç örgü modelleri ilk ortaya çıktığı günden itibaren, tüm saç modelleri ile tek başına savaştı ve her seferinde de galip gelmeyi başarmıştır. Çünkü saç örgü modeli her kadına ve her ortama göz açtırmadan âdeta iktidarı sergilemiştir. Bunun için bir çok kadın da saçlarında saç örgü modellerini deneyerek, zarif ve çekici bir görüntü elde etmeye devam ediyor.

Saç örgüsünün en çok tercih edilen modeli olan, balık sırtı saç örgü modeli gösterişi arzulayan bütün kadınların beklentilerini zirveye taşımakta bir hayli kararlı. Bu modelin yapılışını en kolay bir şekilde anlatım tarzıyla, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

sac orgu

Balık Sırtı Saç Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Eğer siz de klasik saç örgüsünden sıkıldıysanız, fakat yeni modelleri denemekten korkuyorsanız bu makalemiz tam size göre. Ancak  bu modeli tercih etmeden önce saçlarınızın uzun olması gerektiğini asla unutmayın. Bu güne kadar balık kılçığı saç örgü modelini bir çok ünlünün saç tasarımı olarak görmüş olabilirsiniz. Çünkü bu örgü çeşiti bir çok ünlünün favori saç örgü modelidir. Peki balık sırtı saç örgü modeli nasıl yapılır? Sizler için derlediğimiz işte o detaylar…

  • Saçlarınızı düzleştirin ve nemlendirin.
  • Saçlarınızı sıkı bir şekilde at kuyruğu yapın.
  • At kuyruğunu iki eşit parçaya ayırın.
  • Saçlarınızı sağ tarafından ve alt kısmından bir tutam alarak, sol kısma getirin.
  • Daha sonra ise sol tarafın alt kısmından bir saç tutamı alarak, sağ tarafa getirin. Bu işlemi sağ ve sol olarak eşit tutamlar eşliğinde tamamlayın.
  • Son olarak da saçın uç kısmına ulaşıldığında bir lastik toka ile örgüyü sabitleyin.
  • İsteğe göre balık kılçığı saç örgü modelini bir sprey yardımı ile sabitleyebilirsiniz.

Not: Balık sırtı saç örgüsü diğer saç örgü modellerine nazaran çok daha gösterişlidir ve yapımı da bir o kadar kolaydır. Dikkat edilmesi gereken tek püf noktası ise saçların üç tutam değil de iki tutam eşliğinde ilerlemesidir.

kadin sitesi

Kendinizi Oldukça Özel Hissettirecek Bir Kadın Sitesi

Kadın paylaşım blokların efsanesi olan Bonitam, dekorasyon, saç modası, burç yorumları, en pratik bilgiler gibi konuları ele alarak, ilerlemeye devam ediyor.

Her kadın daha güzel, daha bakımlı ve daha çekici olmayı hak ediyor. Sağlam ve kaliteli bilgileri size sunan kadın sitesi size çok şey katarak, çok daha gösterişe ve asalete  sahip olmanızı sağlayabilir. Bu kadın sitesi de, bir çok kadının hemfikir olduğu ve severek takip ettiği Bonitam Kadın Sitesinden başkası olamaz. Öyleyse siz de fikirleriniz ve tarzınız ile çevrenizdeki insanları büyülemek için Bonitam sitemizi takip ederek, en şahane bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir