1. Anasayfa
  2. Tanıtımlar

Kayseri İkinci El Eşya Merkezi

Kayseri İkinci El Eşya Merkezi
0

İçindekiler

Her zaman evinizde veya işyerinizde ihtiyaçlarınız değişebilir. Duruma göre eşyalarınızı ikinci el eşya alımı yapan firmalara vererek hem eşya yeri açabilirsiniz hem de eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Bu aşamada Gezer Spot Kayseri ikinci el eşya alımı hizmeti sunmaktadır.

Kullanmadığınız eşyalar için firmamıza kolaylıkla ulaşabilir ve hızlı bir şekilde nakite çevirebilirsiniz. Eşyalar adresinizden kendi aracımız ile alınmaktadır.

Biz Kimiz?

Gezer ikinci el eşya olarak yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşteri odaklı bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Kayseri ve civar bölgelerde ikinci el eşya alım ve satımda öncü bir konumdayız.

Hizmetlerimiz

İkinci El Eşya Alımı: Kullanmadığınız beyaz eşyalar, elektronik cihazlar ve daha birçok küçük ev eşyası için sizlere değerinde fiyat sunmaktayız.

İkinci El Eşya Satışı: Her bütçeye uygun ikinci el mobilya, beyaz eşya, televizyon vb. ürünler mağazamızda yer almaktadır. Eşya çeşitliliğimiz ile uygun fiyata eşyalarınızı mağazamızdan hemen alın.

Nakliye ve Montaj: İkinci el eşyalarınız adresinize kadar getirilir ve yerine montaj uygulaması yapılır.

Detaylı bilgi için internet sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Evlerinizi daha konforlu ve dekoratif hale getirmek için sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz.

Web Sitesi: https://www.gezerikincielesya.com/

5/5 - (1 vote)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir