I-İ Harfi İle Başlayan Eşyalar

ı-i harfi ile başlayan eşyalar

I-İ Harfiyle Başlayan Eşyalar.
Baş harfi I-İ olan eşyalar listesi. I-İ ile başlayan eşya listesi. I-İ ile başlayan eşyalar nelerdir?

 

Alfabetik Eşyalar Listesi

ABC / ÇDEFGHI / İJKLMNO / ÖPRS / ŞTU / ÜVYZ

Islak mendil

Evde, okulda, işyerinde ve arabada en temel ihtiyaçlardan birisi de hiç şüphe yok ki ıslak mendiller oluyor. Düşük maliyeti ve kullanışlı olması sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Özellikle kapaklı ıslak mendillerini tercih etmenizde fayda var.


Işıldak

Farklı ebat ve tasarımlara sahip olmakla birlikte ışıldaklar temelde elektrikler gittiğinde ya da karanlıkta yolunuzu aydınlatmak için kullanılmaktadır. Pilli ve şarjlı farklı modellerini bulabilirsiniz. Özellikle şarjlı modelleri kullanmanızı önermekteyiz.


Izgara

Üzerinde et, balık ve köfte gibi yiyecekleri ısıtarak yemenizi sağlayan metal çubuklardan hazırlanmış ev eşyasıdır. Bahçede keyifli mangal sohbetleri için ızgara vazgeçilmez bir unsur diyebiliriz.


İğne

Ucu sivri şekilde tasarlanmış olan ve dikiş dikmeye yarayan baş bölümünde ipliğin geçeceği ufak bir deliği olan çelik araçlardır. Pantolon, gömlek, düğme sökükleri için annelerimiz sıkça tercih etmektedir.

İletki

Herhangi bir yerde açı ölçerek başka bir yere taşımanızı sağlayan araçlardır. Okul gereçleri satan kırtasiyelerde sıkça görebilirsiniz.

İnci


Denizde yaşayan bazı kavkılı deniz hayvanlarının kabuklarının içinde çıkan maddeye verilen isimdir. Takı olarak da sıkça tercih ediliyor.

İp

İpek

İplik

İskambil kağıdı

İskemle

İşitme cihazı


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,82. Puan vermek ister misiniz?)
Loading...

4 Yorum

  1. Avatar Anonim dedi ki:

    ıslak kek

  2. Avatar SadeceBirCCs:GoPLayer dedi ki:

    İphone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.