1. Anasayfa
  2. Tanıtımlar

Çorlu Seksiyonel Kapı

Çorlu Seksiyonel Kapı
0

İçindekiler

Rota Kapı olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktayız.

Seksiyonel Kapı

Dikey olarak taşıma yapılabilmesinden ötürü kapı önünde ve arkasında yer kaybetmemektedir. Seksiyonel kapı panelleri yatay olarak tavan altına, dikey olarak kapı açıklığının üzerine veya tavana paralel olarak yerleştirilebilme özelliğine sahiptir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar Avrupa standartlarında 0 ithal kapılar olup yoğun talep görmektedir. Seksiyonel kapılar 0,5 mm galvaniz çelik ve poliüretan takviye dolgulu olup istenilen RAL renginde müşterilerimize Rota Kapı olarak sunmaktayız. Fabrika hol kapılarında en çok kullanılan Çorlu seksiyonel kapı sistemleri, trafiğin ve güvenliğin yoğun olduğu alanlarda en iyi şekilde kullanılmaktadır. Her ebatta imal edilen, sızdırmaz fitingleri ile ısı ve toz izolasyonlu endüstriyel sistemlerdir.

Seksiyonel Kapı Özellikleri

Çorlu seksiyonel kapı özellikleri aşağıda listelenmektedir:

  • Paneller 0 mm kalınlığında, 0,5 mm galvaniz çelikten olup poliüretan dolguludur. Paneller arasında parmak koruması sağlanmıştır.
  • Panel 50′ ve 61′ standart yüksekliğine sahiptir.
  • Panellerin rüzgar direnci 95 kg/m2’dir.
  • Seksiyonel kapı, yan ve alt conta bağlantılarına sahiptir.
  • Elektrik kesintisine karşı manuel açma ve kapama mümkündür.

Tüm seksiyonel kapılarımızda pnömatik emniyet sistemi, yay kırma tertibatı ve kablo kırma tertibatı standart olarak sunulmaktadır. Kesit kapı panelleri, rüzgar direncini artıran alüminyum takviye plakalarına sahiptir. Seksiyonel kapının kullanıldığı duruma göre estetik bir çözüm sunan yatak tipi bulunmaktadır.

5/5 - (1 vote)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir