Balıkesir Token, BLKS Token Yorum ve Fiyatı 2021 Güncel

Balıkesir Token Nedir? BLKS Token yorumları, Balıkesir Token güncel fiyatları web sitemizde!

Balıkesirspor, TFF 1.lig takımları arasında mücadele etmektedir. Balıkesirspor şuan bulunduğu ligde son sırada yer almaktadır. Tüm takımların yakın zamanda token çıkarması ile bu ilgi alaka oldukça artmıştır. Balıkesir Token Ethereum ERC-20 ağı ile üretilmiş olan bir tokendır. Balıkesir Token ise yakın zamanda Bitexen borsası tarafından ön satışa sunulmuştur. Ön satışa sunulurken en önemli özelliği ile arz miktarının çok az olmasıydı. Toplam 3.000.000 arz miktarına sahip Balıkesir Token, 2.000.000 adet’i kilitsiz seçeneği olarak sunuldu.

balıkesir token
Balıkesir Token, BLKS Token

Balıkesir Token kilitsiz seçeneği yatırımcılara 10 TL’den satıldı. Her ne kadar yüksek fiyat olduğu düşünülse de 15 gün geçtikten sonra fiyatı katlarca yukarı çıkmıştır. En yüksek fiyat olarak 6.000 TL’leri görmüştür. Şuan bu yazı yazılırken 1000 TL’den alım – satım işlemlerine devam etmektedir.

Balıkesir Token Yorum, BLKS Token Yorumları

Balıkesir Token yorum arayan kişilere diyeceğimiz en önemli konu arz miktarının oldukça az olması Balıkesir Token fiyatının yukarı doğru baskılanmasında büyük rol oynamaktadır. Ancak büyük volatilite sebebi ile sizlere büyük riskler doğurmaktadır. Hızlıca büyük miktarlar kaybedebilir veya kazanabilirsiniz. Burada bu riski iyi yönetmek tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Balıkesir Token Fiyat, BLKS Token Fiyatları

Balıkesir Token Fiyat olarak 10 TL’den alım – satım işlemlerine açılmıştır. İlk günlerde 8 TL’ye kadar düşen BLKS Token, ardından büyük bir yükseliş ile 40 TL’ye çıkmıştır. Ardından sırası ile 250 TL, 1000 TL, 6000 TL fiyatlarını görmüştür. Şuan da 1000 TL’den işlem gören BLKS Token, geleceği oldukça merak konusudur. 12 Aylık kilitli seçeneği ise 2.50 TL’den satılan Balıkesir Token yatırımcısı da meraklı bir şekilde beklemektedir.

Yukarıda yapılan yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.

Balıkesir Token Nedir?

Balıkesir Token BLKS Coin Koin ETH ağında piyasaya sürülen bir alt tokendir. Balıkesir spor desteği ve taraftar etkileşimini arttırmak için kulüp büyük rol oynayacaktır.

Balıkesir Token Nasıl Alınır?

Balıkesir token sahibi olabilmek için Bitexen.com sitesinden hesap sahibi olup alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Burak Arıcı

Site yöneticisi ve yazılım uzmanı. 22 yaşında,

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.